Mercat de fitxatges 2013-14

A dues setmanes de l’inici de la Divisió d’Honor masculina de waterpolo 2013-14, bona part de les plantilles estan tancades. No s’ha de descartar, però, que hi hagi incorporacions d’última hora. Aquest estiu hi ha hagut un ball de fitxatges important, especialment pels canvis notables al CN Sabadell.

A partir dels meus contactes he aconseguit aquesta informació; espero la vostra col·laboració per poder acabar de completar aquest quadre. Sabeu, a més, que d’aquí unes setmanes sortirà l’Anuari del waterpolo català 2013-14 on trobareu les fitxes i fotografies de tots els equips catalans, amb especial detall els de les Divisions d’Honor masculina i femenina!

  • CN BARCELONA
    Altes:
    Pau Segurana, Víctor Flores, Víctor Expósito, Miguel del Toro, Jesús Serrano, Emilio Padilha Vieira, Miquel Gasulla.
    Baixes:
    Joel Esteller, Enric Sanz, Dani Sullà, Ramon Díaz, Gerard Reixach, Mate Balatoni, Devon Durrant, Daniel Young, Dani Cercols.
  • CN ATLÈTIC BARCELONETA
    Altes: Nemanja Ubovic, Gonzalo Óscar Echenique, Alberto Munárriz, Albert Español.
    Baixes: Felipe Perrone, Anthony Martin, Josip Vrlic, David Martín, Víctor Flores.
  • CN CATALUNYA
    Altes: Óscar Álvarez, Dani Sullà, Mate Balatoni, Arpád Babay, Audric Ollé, Gerard Trilles.
    Baixes: Víctor Cabanas, Rob Dereck Parker, Ciaran James Thomas, Carlos Sánchez, Albert Clols.
  • CN MATARÓ
    Altes: Pere Estrany, Svilen Piralkov, Michal Diakonow, Albert Merino.
    Baixes: Arpád Babay, Jordi Garcia, Andras Gárdonyi.
  • CE MEDITERRANI
    Altes: Jose Rodríguez, Diego Tébar, Filip Cvetkovic, Guillem Garcia, Bader Aldougether.
    Baixes: Edgar Angelats, Edward Scott, Jeffrey Schwimmer, Roger Ximenez, Miquel Gasulla.
  • CN SABADELL
    Altes: Jordi Millán, Èric Marsal, Víctor Cabanas, Gonzalo López-Escribano, Vicente Matoso, Carlos Sánchez, Gustavo Marcos, David Torilo.
    Baixes: Iñaki Aguilar, Pere Estrany, Jose Rodríguez, J.W.Krumpholtz, Petar Trbojevic, Svilen Piralkov, Iván Carabantes, Gonzalo Óscar Echenique, Óscar Carrillo.
  • CN SANT ANDREU
    Altes: Joel Esteller, Sergi Trilles, Miguel Cidoncha, Kevin Lenard, Pau Barnils.
    Baixes: Héctor Pérez, Miguel Hernando, Marko Mijatovic, Pau Vall, Albert Marimon.
  • CN TERRASSA
    Altes: Iñaki Aguilar, Óscar Carrillo.
    Baixes: Michal Diakonow, Adrià Sanz.
Anuncis
1 comment

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: